bnotyamtv.tipo.co.il
:היום בטיפו
טיפו זון
הפוך את טיפו לדף הבית !דרגו את האתר !הוסף את האתר למעודפים שלי שלח הודעה למנהל האתר !התקשר לבעל האתר דרך טיפו-פון
אין לך הודעות חדשות
 שלום אורח, אם אתה כבר רשום בטיפו לחץ כאן
  
  
הודעה לגולשים: הרינו להודיעכם כי בתאריך 1/12/2014 אתר טיפו ייסגר לצמיתות ולא ישוב עוד לפעילות.
כמו כן, לא ניתן יהיה לגשת עוד לכלל שירותי המערכת לרבות אתרים אישיים בתוך אתר טיפו.
במידה והנכם מעוניינים להעתיק למחשביכם האישיים תמונות ו/או תכנים אחרים שהעליתם לאתר טיפו ושאותם אתם מבקשים
לשמור, עליכם לעשות זאת עד למועד 1/12/2014. בכוונתנו למחוק את כל התכנים באתר טיפו, ועל כן כל תוכן שלא שמרתם
במחשבכם או גיביתם יימחק ללא יכולת לשחזרו.
על מנת לגשת לאתרים האישיים שלכם, יש להתחבר לטיפו,
להיכנס לערוץ ZONE, לבחור ב"טיפו אישי" ומשם לבחור ב"האתרים שלי".
אנו מודים לכם על עשור מלא בחוויות משותפות שלעולם לא נשכח. בברכה,
צוות טיפו
 
          
  בנות הים פיצ´י פיצ´י פיץ´
שלום זה אתר היעסוק על בנות הים מי שמעריץ בנות הים חייב להיכנס וכפי שראיתם פתחתי מועדון הוא לא ממש למעלה צריך לרדת קצת וליראות ליכתוב בפורום את השם הגיל ואת מיספר התמונה

מנהל אתר:   לוצ'יה
 
 
קישורים גלריה באנרים פורום חדשות דף הבית
 
     
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      תקצירים
 
 
פרק 1 - דמעות הפנינה
נסיכת בת הים לוצ'יה יוצאת אל העולם האנושי בחיפוש אחר פנינת הכוח שלה ואחר הילד שאותו הצילה לפני שנים. מאדאם טאקי וניקולה היפו עוזרים בחיפושים. ביומה הראשון היא פוגשת את קאיטו, ואת האנון.

פרק 2 - הדברים שאסור לי לגלות
לוצ'יה כועסת על האנון שלא סיפרה לה שגם היא נסיכת בת ים. קאיטו מזמין את לוצ'יה ללכת איתו לפסטיבל האביב והיפו והאנון חוששים שלוצ'יה תתוודה שם על אהבתה לקאיטו ותהפוך לקצף. אריל מנסה לחטוף את לוצ'יה.

פרק 3 - הלב שמהסס
תלמידה חדשה מגיעה לכיתה, ולוצ'יה חושדת שקאיטו בוגד בה איתה ומפחדת להתעמת איתו. לאכסניה מגיעה אורחת מסתורית המתגלה כזמרת מפורסמת. על צווארה של הזמרת יש שרשרת עם פנינה ירוקה.

פרק 4 - הנסיכה הבודדה
האנון מציעה ללוצ'יה כרטיסים לקונצרט של טארו כדי שתוכל להזמין את קאיטו ולהתעמת איתו לגבי רינה. יורי משתמשת בקונצרט בתור תוכנית לחטיפת הנסיכות. היא מנגנת מוסיקה שמהפנטת את הקהל לתפוס אותן בשבילה.

פרק 5 - הנשיקה הקרה
לוצ'יה והאנון שומעות בחדשות על דולפין עזובה שנלקחה לפארק המים. הדולפין מספרת להן שהיא ואמא שלה נפרדו בגלל פיית מים רעה. הבנות נחושות לאחד בין אם הדלופין ובתה.

פרק 6 - הבהוב של אהבה
ניקולה מספרת ללוצ'יה והאנון על אגדת בת הים שהתאהבה בבן אנוש וסיכנה את עצמה בכך שעזרה לו. הן מחליטות ללכת למערה של בת הים ולהדליק נר על מנת להגשים את אהבתן. מריה מגיעה למערה כדי לתפוס אותן.

פרק 7 - קנאת בת הים
לוצ'יה חוששת שקאיטו יוצא עם מישהי אחרת ומחליטה לעקוב אחריו. אבן חן הנקראת "אישון בת הים" מוצגת בעיר ואריל מקווה שהאבן תמשוך אליה את בנות הים כדי שתוכל לתפוס אותן.

פרק 8 - רגשות קפואים
לוצ'יה רוצה להכין לקאיטו ארוחת צהרים מיוחדת לכבוד תחרות הגלישה השנתית. היא מתייעצת עם אחד המתחרים שלו לגבי מה להכין, והוא חושב שהארוחה בשבילו. מריה מחבלת בתחרות בניסיון לגרום לנסיכות להראות את עצמן.

פרק 9 - סונטה גנובה
בגלל ההצלחה של הארוחה של לוצ'יה, האנון מחליטה להכין ארוחה מיוחדת לטארו שחולה בבית. כשהיא, לוצ'יה ורינה מגיעות לביתו הן מגלות שיורי גנבה את היצירה האחרונה שכתב ומשתמשת בה כדי לנסות לתפוס אותן.

פרק 10 - צללים מהעבר
רינה מוזמנת לדגמן עבור אמן איפור בתחרות גדולה. כאשר מתברר שהיא מזכירה לו מישהי מהעבר שהוא לא מצליח לשכוח, היא מחליטה לפרוש. אריל מחכה לנסיכות בנות הים בתחרות עם תחבולה נוספת לתפוס אותן.

פרק 11 - טבעת הקסם
מאדאם טאקי מספרת לבנות על אוצר חבוי הנמצא במערה באי שטליו הן נוסעות לטיול כיתתי. לוצ'יה יוצאת יחד עם היפו לחפש אחר האוצר, אך הולכת לאיבור במערה. במקביל, מופיעות אריל ויורי שבאו גם כן בעקבות האוצר.

פרק 12 - לבבות חולפים
האנון משכנעת את קאיטו לערוך ללוצ'יה מסיבת יום הולדת. ללוצ'יה נודע שבארמון שלה באוקינוס השקט מתכננים את טקס פולחן הגיל שלה. כיוון שאי אפשר לדחות את הטקס, היא נאלצת לבטל את המסיבה.

פרק 13 - טקס פולחן הגיל
לוצ'יה מגיעה לארמון שלה עדיין עצובה בגלל הריב עם קאיטו. בנות הים דואגות שאין לה מספיק אנרגיה בשביל הטקס. המדריך פורץ לארמון יחד עם 4 הפיות הרעות כדי לתפוס בנות ים. מומו מביאה את קאיטו לארמון.

פרק 14 - זכרונות ליל הכוכבים
לוצ'יה מחליטה להזמין את קאיטו לפסטיבל כדי לחגוג איתו את יום השנה לפגישתם הראשונה. היא לא מצליחה למצוא אותו בחוף ומתחקה אחריו עד לקייפ טוסטסוג'י, שם היא מאבדת את הפנינה שלה, וקאיטו מותקף ע"י מריה.

פרק 15 - הבטחת חוף הים
מבחני סוף השנה מגיעים ולוצ'יה מתקשה בחשבון. כל תיכונני פעילויות הקיץ שלה עם קאיטו עלולות להתבטל אם תצטרך ללמוד בקיץ. בתור תמריץ, האנון מארגנת לה יום לימודים עם קאיטו.

פרק 16 - תשוקה סודית
לוצ'יה, האנון, רינה וקאיטו מתנדבים לעזור במסעדה בתמורה למיקום בלעדי לצפייה במופע הזיקוקים. רינה חולה ולא נותנת לאף אחד לטפל בה. יזור גורמת ללוצ'יה לחשוב שרינה בידה, ותופסת אותה כשהיא מנסה להציל אותה.

פרק 17 - נשיקה זמנית
לוצ'יה, האנון ורינה מתגנבות לאחוזה ישנה האמורה להיות רדופת רוחות. לאחר שהן שומעות את הסיפור האמיתי מאחורי אגדת הרוח, הן מגלות שיורי היא שבעצם הפחידה את באי האחוזה.

פרק 18 - המבקרת הצעירה
מירו, בת ים צעירה מהממלכה של האנון מופיעה באכסנייה. מירו מוסרת להאנון תיבת נגינה שאמה נתנה לה לפני שנעלמה. היא מבקשת מהאנון שתעזור לה לאתר את אמא שלה, שנעלמה כשהן ברחו מהארמון.

פרק 19 - פיתוי קיץ
אחרי שיצאו מהופעה בעיר אחרת, לוצ'יה הולכת לאיבוד. האנון ורינה דואגות שאולי אריל תפסה אותה וקאיטו עוקב אחרי רמזים כדי למצוא אותה.

פרק 20 - מכתב אהבה מהים
לוצ'יה, האנון ורינה מוצאות בין הגלים בקבוק ובו מכתב אהבה. בניסיון לגלות ממי המכתב ולמי הוא מיועד הן תולות כרזות ברחבי העיר בתקווה שמישהו יזהה את המכתב.

פרק 21 - אהבה קטנה
מר מאקי מתכנן תחרות יופי הנקראת "תחרות בנות הים". אריל שומעת על התחרות ומגייסת את כל הפיות להירשם במטרה למצוא את בנות הים. בן דודו של קאיטו, מאקוטו, מגיע לבקר וגם הוא נחוש למצוא בנות ים אמיתיות.

פרק 22 - אשת רוח הרפאים
טארו הופך להיות המחנך החדש של לוצ'יה, האנון ורינה. האנון מחליטה לערוך לו מסיבת קבלה לכיתה. במהלך המסיבה טארו רואה אישה שמזכירה לו את בת הים שראה לפני שנים.

פרק 23 - חלום כלולות
בבית המלון המקומי נערך אירוע פירסום של טקסי חתונה מדומים. מירו חוזרת ומציעה לקאיטו להתחתן איתה. קאיטו מסכים וגורם ללוצ'יה לקנא. יזור ואריל נמצאות בבית המלון בחופשה ומנסות לתפוס את נסיכות בנות הים.

פרק 24 - נעורי אור הירח
האנון ולוצ'יה פוגשות בחוף בנער מסתורי. בחיפושיהן אחריו הן מגלות שזה בעצם היפו. כשהוא נמצא בצורתו האנושית, פוגש היפו ביורי והשניים מתאהבים.

פרק 25 - השיר של קארן
לוצ'יה האנון ורינה זוכות בטיול לאי הדרומי שבו נערכת תחרות הגלישה שקאיטו משתתף בה. שם הן פוגשות גם בסאקיאה שלא מוכן לוותר על לוצ'יה. רינה רואה על האי את הבחורה שנצחה בתחרות בנות הים.

פרק 26 - לבבות מאמינים
קארן, נסיכת בת הים הסגולה, מסרבת לשתף פעולה עם לוצ'יה והאנון, וקוראת לרינה בוגדת. רינה מסרבת לספר מה קרה ביניהן. שתי פיות רעות חדשות אשר שירת הנסיכות אינה משפיעה עליהן מופיעות ותופסות את קארן.

פרק 27 - קשרי אהבה
לוצ'יה, האנון ורינה מחליטות ללכת לארמונו של המדריך כדי להציל את קארן. לוצ'יה והאנון נתפסות, וכשרינה עומדת ליפול בשבי גם כן, מופיעה אקווה רג'ינה ומעניקה לבנות הים שיר חדש העוזר להן להשתחרר.

פרק 28 - וידוי בתחפושת
בית הספר מעלה את מחזה "נסיכת בת הים" בפסטיבל. האנון אחראית על המחזה ומלהקת את לוצ'יה לתפקיד הנסיכה ואת דאייצ'י לתפקיד הנסיך. התוכניות משתבשות כאשר דאייצ'י שובר את רגלו ולא יכול להשתתף.

פרק 29 - עיני קרח
לוצ'יה וקאיטו צריכים להישאר אחרי בית הספר כדי לנהל יומן כיתתי. כשהם מסיימים, קאיטו מבקש מלוצ'יה שתחכה לו בכניסה לבית הספר בזמן שהוא ימצא עבורה מטריה. למחרת מסתבר שהבחור שליווה אותה הביתה לא היה קאיטו.

פרק 30 - מלכודות מסוכנות
שלושת הבנות מנסות להניח מלכודת לפיות הרעות כדי למצוא את הארמון של המדריך. התוכנית מסתבכת כאשר קארן מצילה את רינה והאנון נלקחת במקומה וקאיטו מצטרף אל לוצ'יה, מה שמונע ממנה להפוך לבת ים.

פרק 31 - חלומות הם בצבע האהבה
לוצ'יה מוצאת אבן חלומות על החוף המגשימה את החלומות של בעליה. היא חולמת חלום ובו קאיטו כועס עליה. מריה חוברת לאחיות היופי השחור בניסיון לתפוס את בנות הים ולהחזיר את כבודה האבוד.

פרק 32 - פניקה בפארק השעשועים
האנון ולוצ'יה מתרגשות ללכת לפארק מים חדש שנפתח בעיר ומזמינות את קאיטו ואת מר מיטצוקי לבוא איתן. רינה מודאגת שפארק המים הוא בעצם מלכודת של הפיות הרעות, ומצטרפת אליהן כדי לוודא שלא יתגלו ויתפסו.

פרק 33 - היום של אורי
אורי מגיעה לאכסניה כדי להתלמד אצל מאדאם טאקי. לוצ'יה והיפו מודאגים כיון שבפעם האחרונה שהיא באה היא כמעט פוצצה את הארמון. הבנות עוקבות אחריה ומגלות שהיא משתמשת בשיטות לא מקובלות כדי לחזות את העתיד.

פרק 34 - מנגינה עצובה
האנון מחליטה למצוא את קארן ולהתעמת איתה על רגשותיה לטארו, ומגלה שהיא לא בת הים שטארו מאוהב בה. האנון מחליטה לדבר עם טארו ולנסות להוציא ממנו רמזים לגבי זהותה האמיתית של בת הים שפגש באוקינוס ההודי.

פרק 35 - אהבת תינוקות
לוצ'יה, האנון ורינה מוצאות תינוקת אבודה. כיון שלהאנון ורינה יש עיסוקים משלהן, לוצ'יה מטפלת בתינוקת עד שניקולה ומאדאם טאקי יחזרו. בינתיים, התינוקת בורחת וארבע הפיות הרעות תופסות אותה.

פרק 36 - שמועת אהבה
שמועה מסתובבת בבית הספר על צמיד העשוי מ"חרוזי בנות הים". לפי השמועה, הצמיד בעל כוחות מיוחדים המעניק לבעליו רומן אהבה מדהים. לוצ'יה מנסה למצוא את הצמיד כדי להבטיח את אהבת קאיטו כלפיה.

פרק 37 - מתנת חג המולד
אישה זרה ומסתורית מופיעה במסעדה של מר מאקי, ונראה שהיא מכירה את קאיטו. לוצ'יה מתחילה לקנא. הקנאה שלה מכעיסה ומרחיקה ממנה את קאיטו. האם הם יספיקו להשלים בזמן לחג המולד?

פרק 38 - פניקה באכסנית הפנינה
אכסניית הפנינה עמוסה במבקרים לקראת השנה החדשה. לוצ'יה, האנון ורינה עובדות קשה כדי לעזור לניקולה להתמודד עם הלחץ. במהלך הערב הבנות רבות ולא מוכנות לשיר ביחד בהופעה מיוחדת שאמורה להיערך לקראת השנה החדשה.
 
 
פרק 39 - מבצע החלום הראשון בשנה החדשה
לפי האמונה האנושית, החלום הראשון שאדם חולם בשנה החדשה אמור להתגשם במהלך השנה. לוצ'יה, האנון ורינה מתכננות לחלום על הדבר שכל אחת מהן רוצה יותר מכל, אבל מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון.

פרק 40 - אהבה בוגרת
במהלך טיול בעיר, לוצ'יה והיפו מגלים שניקולה ומר מאקי נפגשים בסתר. הם מפחדים שניקולה ומר מאקי יתחתנו ושניקולה תספר לו בטעות שהיא והבנות בעצם בנות ים ואז הן כולן יהפכו לקצף.

פרק 41 - גורל מלא דמעות
לוצ'יה האנון ורינה תופסות את היפו ויורי באחת מפגישות הסתר שלהם. ניקולה ומאדאם טאקי מחליטות לקרקע את היפו כדי שלא יוכל לפגוש שוב את יורי ולסכן את בנות הים. לוצ'יה מחליטה לעזור לו וליורי לברוח.

פרק 42 - שיר של חשד
שישי ומימי, אחיות היופי השחור, מגייסות את האחים טאצ'יאו לעזרה בתפיסת נסיכות בנות הים. משימת האחים היא לגרום לבנות להתאהב בהם ואז להביא אותן אל המדריך.

פרק 43 - נס ליל חורף
לוצ'יה נהית רצינית מאוד בקשר למציאת הארמון של המדריך, עד כדי כך שהיא מוותרת על טיול סקי עם קאיטו. היא הולכת להיפרד ממנו בתחנת האוטובוס, בדרך לתחנה פורצת סופה נוראית והיא הולכת לאיבוד בשלג.

פרק 44 - רגשות חצויים
קאיטו לוקח את לוצ'יה לאקווריום שבו היא נישקה אותו בתור בת ים. לאכסניה מגיע צלם בשם מר קאשיוואגי, המנסה להחזיר אליו את אהובתו אך נתפס ע"י הפיות הרעות.

פרק 45 - להתראות
יום האהבה מגיע והאנון עסוקה בהכנת שוקולדים למר מיטצוקי. לוצ'יה מתכננת לתת שוקולדים לקאיטו, אבל כשהיא שומעת שהוא מתכנן לעבור לגור בהוואי, היא מתחרטת כיוון שהיא חושבת שהוא מאוהב בבת הים ולא בה.

פרק 46 - ההזמנה השחורה
שרה מזמינה את טארו לבוא אחריה לקרקעית הים, בידיעה שאולי לא יוכל לחזור לעולם שלו. לוצ'יה, האנון ורינה שומעות בבית הספר שטארו עוזב. בעזרת המפתח שקיבל משרה, טארו יורד לקרקעית הים לארמון של המדריך.

פרק 47 - הסיוט של קאיטו
המדריך ממשיך לרדוף את חלומותיו של קאיטו בניסיון לשכנע אותו להצטרף אליו, וכך להגיע למלוא כוחו. האנון עדיין מוטרדת מכליאתו של טארו, ומרגישה שלוצ'יה ורינה לא מספיק דואגות לו ומנסות לשחרר אותו.

פרק 48 - פעימת לב
המדריך מסתגר בחדרו כדי לטפל בקאיטו, שהגיע לארמון, ולשכנע אותו להצטרף אליו. הדבר מכעיס את אחיות היופי השחור שמחליטות לגנוב מהמדריך את שתי הפנינים שברשותו ולצאת לגנוב את שאר הפנינים בעצמן.

פרק 49 - לב שהוחשך
לוצ'יה, האנון ורינה בעזרתם של קארן והיפו מחליטים ללכת אל הארמון של המדריך שהופיע ולהציל את השבויים בו. הן מוצאות ומצילות את נואל, אחותה של קארן, ואת בת הים עם הפנינה הצהובה קוקו.

פרק 50 - האמת החדשה
כוחו של המדריך וכוחן של הפיות הרעות שלו מתחזק ולבנות הים אין השפעה עליהם. המדריך עדיין לא השתלט לחלוטין על נשמתו של קאיטו, וקאיטו מצליח לעזור ללוצ'יה. שרה מופיעה כשהיא עדיין מושפעת מכוח השנאה.
 
 
 
שירים
                                         כאן תוכלו לימצוא את המילים של השירים של בנות הים פיצ'י פיצ'י פיץ'
 
                                                                                                 שיר פתיחה     
 
פתח את הדלת אל גן העדן תיראה מה נימצא שם מעבר לים שם יש מקום בו נוכל לחיות בו יש חיים טובים יותר לי ולך
  אותך אז ראיתי מלאכים לבנים חיכו לך ומהרקיעה באה שמש
מאז שהופעת אתה האוצר של עולמי תחושה חמה ומרגשת
לעד אזכור איך זה קרה כשבאת אלי פיתאום לא לא אשכח זה בליבי לנצח
פתח את הדלת אל גן העדן תיראה מה נימצא שם מעבר לים שם יש מקום בו נוכל לחיות בויש חיים טובים יותר
מקום שבו נוכל לחיות בקסם חיינו יראו כמו ספור אגדה
תן לי היזדמנות תן לי סיקוי וכך נגשים את החלום באהבה 
 
 
 
 
השיר של לוצ'יה
 
אני בחיפוש של מקום רחוק ניסתר בו אוכל ליהיות תמיד מאושרת
והמנגינה ששמעתי בזריחה מעלה זיכרונות מרגע יפה יותר
מהשחקים הרחוקים מגיעה מנגינה יפה זה זמן בו נוכל מיד לשחרר את כל האור
הזריחה עולה לה אחרי סערה בין היבשות ושיבעת הימים
גם אם זמנים חדשים באים הם ישלחו לכולם אהבה
על היבשה ומעבר לים ולשם כולנו בסוף מגיעים
גם אם אולי אעלם מיכאן יש בי תיקווה לא אשכח אותך   
 
 
 
השיר מנגינה 
 
מנגינה שיצאה פותחת את הדלת לתוך ליבך
להבה חמימה היא זוהרת מסנברת והיא מביאה אור לנשמה ותישמור על העולם 
ואז פיתאום כשאניט מתחילה אז אני לא יכולה לעצור היי
לא לעצור היי ולא לחשוב היי לא יכולה לא לאהוב אותך
הסודות מיתגלים בין העמוק בין האלמוגים שבים הכחולשל אהבתינו הם עצלי הם שמורים לנצח בתוך ליבי  
    
 
שיר
כוכב מאיר מעל לאסוף אותו נוכל
הופך את העולם למקום יפה יותר
בגשם בשמש בכל מצב בחורף בקיץ וגם בסתיו
שלא תחשוב על לעזוב אותי לעולם
בואו לישמוע שיר על החלום
על הבמה הזאת האור מופיע שיר שמראה לי שאתה אוהב
כח נותן לי להמשיך להילחם
 
 
 
 
     השיר של האנון     
          
 
אני יושבת לי כאן ומביטה למרומים
רואה את כל הגוונים משתנים
וחושבת על האהבה
נזכרת בך ובוכה הזיכרון הישן עולה פתאום
בראשי הקשיבו לי הוא נמצא אי שם באופק האים אני שומעת ילד בוכה
בכי מר לבד ולב כבד דרך עזרה אולי זה הגורל
שמדריך אותי רק הכוכבים הקטנים מובילים אותי בבטחה
בתוך הים באופק הכחול נמצא ביתי אותו אוהב מכל
אני אשמור על כוחי אלחם אם העתיד שיבוא שקוע בים כחול ומהפנט
נלחמת ולבי תמיד טהור
אני ישמור על כוחי אתמודד אם העתיד שיבוא (שלך וגם שלי)    
 
 
השיר של רינה
 
דמעה אחת קטנה ומלוחה היא נעלמת לה במים
ולאף אחד כבר לא הבחין שנעלמה
וששכן עכשיו היא מתפוגגת
ולמרות ששוב עצוב בלב שלי אני ימשיך תמיד
לשיר גם אם הגשם שוב ירד על ביתי אני ימשיך להיות שם בשבילך
לו היה עלי להיוולד שוב מחדש אני לא הייתי משנה כאן שום דבר
כי בזכות כל אלה שפגשתי בדרכי הניסים הופכים ליהלום
שזוהר באור
 
השיר של אחיות היופי השחור-קול מהים 
 
קול מהים מנגינת חשכה היא תהרוס את קשרי הפנינים
קול מהים אז בואו נשיר
מופע נהדר והוא רק בשבילכן
קול מהים כאן שירנו מובא והוא מהדהד בכוחות אפלים
שקט לנצח הוא רק אשליה השתקפות מזויפת מבעד מראה
כוחות או גלים שקשורות להם יחדיו נחשול הופך לגאות
כוח אנרגיה צללית אפלה משנה צורתה וגדלה מעצמה
היא ודאי תבלבל את מי שמאיתנו חלש
קול מהים כמו גל מכושף
נגן מנגינה ואנחנו נשיר
קול מהים שורף אהבה הופך לכבלים ללא שום צורה
בלי הפסקה מתערבל בתוכה היא תהרוס את קשרי ה..פנינים

 
שיר סיום
 
 אנחנו מרחפים מעל הים הגלים רגועים זה מרגיש כמו יום מושלם
על גב רוחות שלחתי נשיקה אם תרגיש אם תבין לעולם זאת לא אדע
אבל אתה ניארה רחוק כל-כך גם אם תעמוד איתי לנצח
האם אתה אוהב צריכה לדעת שזה נכון - כדי לגעת
יש לי בידי מפתח לתיבת אוצר קטנה הלב שלך נימצא בה
כל מה שעכשיו חשוב לי שתומאר את המילים שלוש מילים קטנות וחשובות
 
 
 תמונות
 
 
 
 
                                                                                  כשהן קטנות
  

 בנות הים

 

                                                                

  Image

 

 יש לנו הרבה תמונות של כל הבנות
 
 
 
 
                                                                                                         
 
 
Image

נואל:Image

קארן:Image

קוקו:Image

 Image
 
 
    
 
 
 
איזו יפה לוצ'יה אנחנו אוהבות אותה את מי אתם ? 
 
 
 

 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה  
 
כניסה ל-
טיפו-פון!
דף פתיחה
תחרות האתרים
שיר1
שיר2
שיר 3
שיר 4
תמונות יפות
תמונות שוות
עיר וירטואלית
תמונות
תמונות מגניבות
תמונות הכי יפות
תמונות טובות
תמונות לוצ''יה
תמונות האנון
תמונות רינה
תמונות שרה
תמונות סיירה
תמונות קארן
תמונות קוקו
רגעים יפים
תמונות קאיטו
גליטרים
תמונות לבאנרים
הישתנות
פיקסילים
גליטרים מילים
גליטרים מפרידים
על הדמויות
תמונות שולטות
תמונות הכי שיש
לוצ''יה היפה
ת.לוצ''יה
ת .האנון
ת.רינה
ת.קארן
ת.נואל
ת.קוקו
תמונות הכי הכי
תמונות לצביעה
תמונות גדולות
אביזרים חשובים
בנות הים תמונות
בנות ים
שיר 5
שיר עפלה
תמונות כל כך...
תמונות חיות
שיר 6
שיר 7
תמונות כוכבים
תמונות להנאה
תמונות מושקעות
ת.מאוד יפות
קבלו תמונות
שיר8
שיר9
קבלו ת.של לוציה
קבלו ת.של האנון
קבלו ת.של סיירה
קבלו ת.של קארן
קבלו ת.של נואל
קבלו ת.של קוקו
קבלו את האנון
קבלו את לוצ''יה
קבלו את רינה
קבלו את קארן
קבלו את נואל
קבלו את קוקו
קבלו את שרה
קבלו את סיירה
קבלו ת. שלהן
פיקסילים יפים
תילבושות
נכון שהן מאמי
עיוותים
גליטרים שמות
סימניות
כדורי בדולח
הינה לוצ''יה
פיקסילים ש.כולן
אנימציות
לביפצר בנות הים
חתימות
הרבה תמונות
לוצ''יה לוצ''יה
האנון האנון
רינה רינה
קארן קארן
נואל נואל
קוקו קוקו
סיירה סיירה
שרה שרה
אוהבות אותן?
שיר10
לביפצר
ת.פיות רעות
תמונות נוצצות
תמונות חג המולד
דף האוהבים
הדף הקטן
דברים יפים
למחשב
אנימציות רינה
אנימציות נואל
אנימציות קוקו
אנימציות שרה
אנימציות סיירה
ביקשתם אנימציות
באנרים
קבלו אווטרים
מגניב לא
אנימה
על האנון
על רינה
על קארן
על קוקו
על נואל
על שרה
רינה זזה
צלליות
שיר 11
סירטי הפרדה
ג.שמות זוהרים
עוד באנרים
ת.עיניים זוהרים
תקצירים
עולם התמונות
העמוד הנוצץ
דפי כתיבה
לוחות שנה
שלטים
שווה להיכנס
תיראו סיירה
רקעים האנון
רק קארן
נוצצים זזים
רקעים קארן
רקעים חדשים
בדולח חדשים
כרטיסי טלפון
נצנצים חדשים
כוכבים חדשים
אנימציות חדשות
מועדון
כרטיסיות חדשות
ת.רעות
ממלכות
ת. תמונות
דף לוצ''יה
דף האנון
עיוותים חדשים
ה.חדשות
ת.100 ממות
רוב ת. הם קוקו
ת. יותר מידי ג.
שלום לכולם
חדשות רעות
עיצוב
ת.
ל. האתר נינטש
משהו שלא ראיתם

 
       
 

משחקים חמים משחקים חדשים טיפו כיף
עוד משחקים >>
עוד משחקים >>
 • וואלה VOD
 • ממתקי הקסם של לני
 • וואלה כיף
 • טיפו אישי
 • הרפתקאות מקס
 • מוגובי
 • טיפו יום הולדת
 • רחלי והשטויות שלה
 • מדברים אהבה עם רומי
 • טיפו פאן
 • טיפו בפייסבוק
 • טיפו קטנטנים


דרגו את האתר !  |   הפוך לאתר הבית שלי  |   הוסף למועדפים  |   דיווח על חומר פוגע באתר  |   תקנון

האתר נצפה:3013  פעמים   |   עודכן לאחרונה בתאריך: 06/06/2009